sobota, 25 kwietnia 2015

Zapowiedź Dreams: Między życiem a życiemTytuł: Między życiem a życiem
Autor: Jessica Shirvington
Grupa docelowa: literatura młodzieżowa
Stron: 288

PREMIERA: 11.05.15„Między życiem a życiem” jest wspaniałą książką o miłości i życiu –pasjonująca, zabawna, skłaniająca do wzruszeń –to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy choć czasem myślą, że jedno ułożone życie zdecydowanie im nie wystarcza.Zobaczcie, co mogłoby się stać, gdyby wasz sen o podwójnej tożsamości nabrał rzeczywistych kształtów...

Jest inna niż wszyscy. Od kiedy pamięta, żyje podwójnie. Co 24 godziny następuje przeskok z jednego życia do drugiego, z jednej tożsamości do drugiej, z bogatego Wellesleydo skromnego Roxbury.

Wymarzone życie 

Sabinez Wellesley ma wszystko, czego tylko pragnie. Imponujące przyjaciółki, drogie ciuchy, rewelacyjne stopnie w szkole i chłopaka, którego wszyscy jej zazdroszczą. Przyszłość wygląda różowo.

Wymarzona miłość

Sabinez Roxbury ma niezamożnych rodziców i wykolejonych przyjaciół –a kiedy jej tajemnica wychodzi na jaw, perspektywy jeszcze mocniej się zawężają. Lecz dzięki temu spotyka Ethana. Jest wspaniały, intrygujący, przyprawia o zawrót głowy.

7 komentarzy:

 1. Brzmi nieźle ;) Czekam na premierę :)
  isabellin5.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam z niecierpliwością na premierę.

  http://zakurzone-stronice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie czytałam nic w takim klimacie, a zapowiada się wyjątkowo ciekawa książka ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się nadzwyczaj dobrze, ale mam słabe zaufanie do książek Dreamsa, bo zdecydowana większość mnie rozczarowuje, także na razie nie mam zamiaru ryzykować. ;) Poczekam na recenzje.
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń